Zapisy

 
VipTalisman8 Do Niepublicznego Przedszkola Sióstr Prezentek w Warszawie przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat wg kolejności zgłoszeń i miejsc. Dzieci w Zerówce realizują program przygotowujący do nauki w szkole podstawowej.

W przypadku, gdy liczba chętnych jest większa niż ilość miejsc, o kolejności przyjęcia decyduje data zgłoszenia. Natomiast pozostałe dzieci zapisywane są na listę rezerwową.

Pod koniec sierpnia organizowane są zajęcia adaptacyjne dla dzieci oraz spotkanie rodziców z psychologiem poświęcone problematyce adaptacji dziecka w przedszkolu. 

31 sierpnia 2020 r. - poniedziałek g. 10,30  planowane jest spotkanie adaptacyjne dla całej grupy Aniołków. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, także chętne dzieci z innych grup.

Zapisy na każdy kolejny rok rozpoczynamy od 15 lutego. W przypadku wolnych miejsc możliwe jest również przyjęcie dziecka w trakcie roku szkolnego.

Podstawą zgłoszenia dziecka do przedszkola jest wypełnienie i przekazanie KARTY ZGŁOSZENIA osobiście lub w formie elektronicznej oraz dokonanie wpłaty kwoty wpisowej tj. 400 . na konto przedszkola, (nr konta podany w zakładce OPŁATY).

OBECNIE ZE WZGLĘDU NA TRWAJĄCĄ EPIDEMIĘ  KORONAWIRUSA wypełnioną Kartę Zgłoszenia dziecka proszę wrzucić do skrzynki listowej przy wejściu do przedszkola lub przesłać w formie elektronicznej. 

Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie  od pn. - pt.  w godz. od 10,00 do 12, 00., nr tel.: 22 815 41 74

 

Dodaj komentarz

Katolickie Przedszkole w Aninie – działamy w służbie Rodzinie. Jesteśmy, aby formować, wychowywać i uczyć.