Zapisy

 
VipTalisman8 Do Niepublicznego Przedszkola Sióstr Prezentek w Warszawie przyjmowane są dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat wg kolejności zgłoszeń i miejsc. Dzieci w Zerówce realizują program przygotowujący do nauki w szkole podstawowej.

W przypadku, gdy liczba chętnych jest większa niż ilość miejsc, o kolejności przyjęcia decyduje data zgłoszenia. Natomiast pozostałe dzieci zapisywane są na listę rezerwową.

 W ostatnią sobotę sierpnia organizowane są zajęcia adaptacyjne dla dzieci oraz spotkanie rodziców z psychologiem poświęcone problematyce adaptacji dziecka w przedszkolu. 

31 sierpnia 2019 r. - sobota g. 10,30, spotkanie adaptacyjne dla całej grupy Aniołków, nie tylko nowych przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, także dzieci chętne z innych grup.

Zapisy na każdy kolejny rok rozpoczynamy od 15 lutego. W przypadku wolnych miejsc możliwe jest również przyjęcie dziecka w trakcie roku szkolnego.

Podstawą zgłoszenia dziecka do przedszkola jest wypełnienie i przekazanie KARTY ZGŁOSZENIA osobiście lub w formie elektronicznej (pobierz).

 

Dodaj komentarz

Katolickie Przedszkole w Aninie – działamy w służbie Rodzinie. Jesteśmy, aby formować, wychowywać i uczyć.