„ABY DZIECI MIAŁY WYCHOWANIE DOBRE…”

/Bł. Zofia Czeska/

Główne założenia dydaktyczno wychowawcze na rok 2023/24

„Pomoc przedszkolakom w kształtowaniu stałych sprawności w czynieniu dobra oraz wspierania dzieci w rozwijaniu ich aktywności fizycznej”

Wprowadzenie relikwii bł. Zofii Czeskiej do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

11 czerwca 2023 r. z okazji 10. rocznicy beatyfikacji Matki Zofii Czeskiej miało miejsce uroczyste wprowadzenie jej relikwii do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie. Uroczystość rozpoczęła się od koncertu ku czci bł. Zofii, który zrodził się z miłości i bliskiej relacji do Matki Założycielki. Mszy świętej przewodniczył i homilię wygłosił ks. kard. Kazimierz Nycz, metropolita warszawski. Oprawę muzyczną zapewniły chóry ze szkół Sióstr Prezentek z Krakowa i Rzeszowa, które połączyły swoje siły i zaśpiewały razem podczas Mszy Św.   Bł. Zofia zgromadziła w tym dniu w Centrum Opatrzności Bożej liczne grono sióstr, kapłanów, przyjaciół, nauczycieli, rodziców, dzieci, młodzieży, osób współpracujących z siostrami i żyjących jej charyzmatem… Wszystkim dziękujemy za tak liczną obecność, wspólną modlitwę i świętowanie.

DRODZY RODZICE!

Przypominamy, że wszystkie dzieci przyprowadzane do przedszkola muszą być zdrowe, bez żadnych oznak choroby (w tym zaczerwienione oczy, katar, kaszel, gorączka, bóle brzucha, głowy i gardła itp.) !!!

Wszystkie procedury i działania wynikają z obowiązku zapewnienia bezpieczeństwa Państwu, dzieciom oraz pracownikom przedszkola.