Co nas wyróżnia

LUBIMY KSIĄŻKI

W Przedszkolu Sióstr Prezentek w Aninie nie rozstajemy się z książką. Przedszkolaki słuchają, oglądają, opowiadają, a starsze już czytają... Zapraszamy Rodziców, aby aktywnie włączali się w czytanie dzieciom  i uczestniczymy w zajęciach organizowanych przez Oddział Dziecięcy Biblioteki Publicznej w Aninie. Wspieramy ciekawość świata naszych przedszkolaków.

ZABAWA W TEATR

-to zajęcia, które sprawiają, że nieśmiałość wędruje do kąta. Dzieci są aktorami, rozwijają swoją ekspresję ruchową, rozładowują emocje i świetnie się bawią. Są również widzami, kiedy zapraszamy do Przedszkola aktorów z teatrzykami i koncertami  muzycznymi.

KREATYWNOŚĆ NASZĄ PASJĄ

W naszym Przedszkolu dzieci mają dużo zajęć plastycznych, tworzą prace przestrzenne i płaskie, indywidualnie i zespołowo. Bardzo dużo rysują, a efekty są niesamowite...

Przedszkolaki bardzo dobrze rozwijają się manualnie,  są kreatywne i mają bogatą wyobraźnię. Bierzemy udział w różnorodnych konkursach plastycznych, w których dzieci otrzymują dyplomy i wyróżnienia.

 

Katolickie Przedszkole w Aninie – działamy w służbie Rodzinie. Jesteśmy, aby formować, wychowywać i uczyć.